کامبوج کامبوج خوش منظر، تاریخی و زیبا است که خانه به باستان خرابه خواب آلود روستاهای دهستان پرتکاپو شهرها و فرهنگ است که ظلم و ستم از قانون استعمار و یا ضد گی مذهبی نفوذ که همسایگان آن دیده می شود.

این شهر بین المللی، درست آن می رستوران های مرسوم، مد روز خود کلیسا بارها و تمام فروشگاههای سنتی چینی است. ققنوس ساحل Arashi ساحل و ساحل نوزاد است برخی از مکان های دیگر همچنین ارزش بازدید. یکی از پرجمعیت ترین کشورهای جهان، زباله، آلودگی آب و بهداشت و کمبود غذا بیشتر به مشکلات خود را در حال حاضر گروهی اضافه کنید. قابل توجه آنهایی که چند Negombo Kosgoda Tangalle Wadduwa سر ساندرا Unawatuna خلیج Arugam و ماریسا است. شنیدن گلوله یا یک چیز عادی در این شهر باز شلیک در خیابان است. حتی به عنوان مسافر فقط شما خوب توصیه به بازدید از این مناطق بدون کمک های محلی است. مکان های قابل توجه دیگر برای بازدید از برخی از اهرام شگفت انگیز Hawarra Saqqara Meidun لیست فرد بدرفتار ادم خودنما و ابو awash است. بسیاری از کلیساهای قدیمی است که ارزش بازدید وجود دارد. گراند کانال کانال طولانی است که حق قابل اجرا از طریق شهرستان است. تعداد کافی از استراحتگاه وجود دارد و canters تفریحی برای لذت بردن از تعطیلات خود را.

صحنه مرکز همجنسگرایان کره جنوبی سئول همه چیز از میراث جهانی یونسکو به سریع ترین پهنای باند در جهان است و بسیاری از آن شب زنده داری گی زیست اطراف منطقه Itaewon یافت. ساحلی شهر از آسيا،، خانه countrys ساحل طولانی ترین و قدیمی ترین هات اسپرینگز پرنیان بیشتر گذاشته پشت گرم و استقبال همجنسگرا صحنه و مقدار زیادی از رنگارنگ زندگی شبانه در ولسوالی Busanjin را ارائه می دهد. منظره کامبوج کامبوج تاریخی و زیبا ویرانه های باستانی به خواب آلود روستایی در سراسر شهرها ریخته و فرهنگ است که ظلم و ستم از قانون استعمار را دیده است و یا گی های ضد دینی که همسایگان خود را نفوذ. با آموزش و پرورش پرداختن به همجنسگرایان و روابط جنسی ایمن در راه ساده، نسل جوان به طور فزاینده ای باز است و صحنه نوظهور و هیجان انگیز در حال توسعه است. یونسکو جهان میراث مرکز سیم ریپ به راحتی نزدیک خرابه های معروف جهان از آنگکور Wat تنظیم شده است و دارای تعداد کاباره, همچنین به عنوان کافه ها متعلق به گی و آرایشگری. باتم بنگ، شهر زیبا در سواحل رودخانه Sangkar خوب نه تنها برای آن معماری تایلندی و ایتالیایی و حومه اطراف زیبا اما به عنوان چیزی از واحه همجنسگرایان با نگرش به خصوص متحمل و گذاشته پشت شناخته شده است. در پایتخت پنوم پن بسیاری از میله و باشگاه ها، به علاوه دو گالری گی دوستانه و Q - Cambodias اولین مجله همجنسگرایان وجود دارد. کامبوج همجنسگرایی به افتخار می گیرد بیش از یک هفته در ماه مه با سمینارها و کارگاه های آموزشی و رژه شامل مسابقه tuk-tuk. هنگ کنگ هنگ کنگ، مروارید دریای جنوب چین است کلان شهر جهان وطنی دارای ستاره Michelin, هتل های لوکس و بوتیک طراح بالا پایان, و همچنین منظره خلوت فراگیر برای کوهنورد مشاهدات دنبال هوای تازه و خیره کننده.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/10/prweb13780673.htm

رزرو بلیط خود را در پیشرفت و لذت بردن از تعطیلات خود را. 10 مقصد شما هرگز تا کنون با خانواده خود را در حالی که لا وگاس شده باید سرگرمی برای بازدید کنندگان از همه سنین، اصلی "شهر گناه" مکانی که در آن شما می خواهید پدر و مادر و یا بچه ها پس از شما نیست. ترافیک هیچ نزدیکی مجاز منطقه آلودگی رایگان است، شما را مجبور به راه رفتن و یا هیئت مدیره اتوبوس برقی. اگر شما فکر می کنم است سوئیس تنها مقصد تعطیلات زمستان، شما اشتباه گرفته شود. چیزهای دیگر به نگاه کردن برای اینجا راکفلر موزه متروپولیتن نیویورک, پارک مرکزی نیویورک را وارد باغ وحش برانکس واشنگتن میدان پارک میدان تایمز و نیویورک باغ گیاه شناسی. متعدد کاباره ها، رستوران ها و بارها به وجود دارد. یک کلمه از مشاوره خواهد بود بازديد آگرا در زمستان نوامبر / دسامبر / ژانویه ماه بهترین بودن. اسپانیا مجموع 44 میراث جهانی, دوم ترین در جهان است. موسیقی چیزی است که ارتباط تنگاتنگی با این مکان گرفته از بلوز، جاز کشور اند رول راک و هیپ هاپ است.