او فعال و اختصاص داده شده عضو خاکستری متحد کلیسای متودیست.

We.ndeavour برای مسافران با تجربه معتبر به یاد داشته باشید، بنابراین ما سعی می کنید برای اقامت به عنوان منحصر به فرد و سنتی که ممکن است نگه دارید. پایتخت, بانکوک heaving، جنگل شهری با آسمان خراش فروشندگان خیابان بازار، اتومبیل auk auks دوچرخه و توده مردم همه رقابت برای فضا است. در اینجا، ما در حال حاضر تعداد کمی از ما فعالیت های مورد علاقه خانواده. منطقه که در آن دیدار با تایلند و لائوس و برمه مرزهای طولانی مربوط به فرهنگ های رنگارنگ و تجارت تریاک بوده است. پس از انجام رزرو کامل است، با استفاده از فرم ورودی وارد کنید. • 1 یک ورودی هر نفر در طول دوره ورود. بازار شناور معروف است که در آن کالا كه هستند و از طولانی دم قایق به فروش می رسد. بانکوک بود سپس به نام سرمايه توسط Chakri عمومی که رم من - اولین پادشاه سلسله کولی. همه چیز از برنج سرخ شده به اشکالات سرخ شده را امتحان کنید. تایلند برخی از بهترین آشپزی در جهان را با همه چیز، از تند غذاهای بسته بندی شده با فلفل به خفیف تر مبتنی بر نارگیل ادویه های کاری.

او عضو فعال و متعهد خاکستری کلیسای متحد متودیست. او نیز در خدمت سایر کلیساها متدیست وضع رهبری، معلم مدرسه یکشنبه مطالعه کتاب مقدس رهبر و نماینده به کنفرانس سالانه Holston. سرهنگ دیویدسون و همسرش در چند امداد رسانی و ماموریت سفر در رابطه با متحده کمیته متدیست در تسکین (UMCOR) شرکت کرد. سرهنگ دیویدسون در خدمت با ارتش ایالات متحده برای بیست و پنج سال به عنوان افسر پیاده نظام و افسر سپاه ژنرال آجودان خدمت کرده. او جانباز جنگی است که تور دو وظیفه در ویتنام و تکالیف دیگر در تایلند و کره و بلژیک و هاوایی. او دریافت دو جایزه لژیون شایستگی مدال برنز ستاره دفاع شایستۀ خدمات مدال ارتش شایستۀ خدمات مدال مدال هوا دو خدمات مشترک مدال تقدیر و ارتش سه مدال تقدیر، در میان دیگران. خدمات او شامل تکالیف با ریاست ستاد ارتش (ارتشبد مدیریت) و ستاد مشترک در پنتاگون معاون فرمانده فرمان پرسنل 8 در کره و 25 لشگر پیاده نظام در هاوایی، تایلند و ویتنام. همچنین، سرهنگ دیویدسون ژنرال آجودان ما مرکز حمل و نقل هوایی ارتش Ft. Rucker آلاباما و اجرایی، نظامی کمک مشاوره گروه برای بلژیک و لوکزامبورگ بوده. در پایان جنگ ویتنام در سال 1973 دیویدسون سرهنگ در ویتنام به انجمن ما به حزب چهار کمیسیون نظامی مشترک باقی می ماند. او به طور مستقیم درگیر در بازگشت به وطن ما اسرای جنگی از هانوی و ویتنام جنوبی و ما سربازان باقی مانده ميکند در عمل خانه به ایالات متحده بازگشت.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://jcweb.libercus.net/Obituary/2016/11/28/Paul-RICHARD-Davidson.html

این راهنمای بیشتر عمیق چه شما میتوانید به بینید و تجربه در این کشور متنوع delves. مالیات، هزینه ها برای محتوای معاملات شامل نمی شود. سیب زمینی سرخ کرده هم بزنید غذاهای دریایی و ادویه های معطر کاری خرچنگ کیک بریانی ماهی و میگو همه انتخاب های بزرگ است. ما تلاش برای مسافران با تجربه معتبر به یاد داشته باشید، بنابراین ما سعی می کنید برای اقامت به عنوان منحصر به فرد و سنتی که ممکن است نگه دارید. فانوس زیبا حمل بد شانس دور و شادی و رفاه را به حامل فانوس دریاچه ها، رودخانه ها و دریاها نور بالا. Cruising در جنوب شرق آسیا ارائه می دهد فرصت برای استراحت و زندگی روزمره، مناظر و حیات وحش. اقامتگاههای تفریحی سواحل بکر، گرمسیری تایلند و بهترین تعطیلات ساحل تایلند همیشه جذب می کند به مسافران شده است. Ayutthaya گل رز به برجسته به عنوان پایتخت جدید در قرن 14 و نیروگاه جنوب شرق آسیا به عنوان یکی از مراکز مهم تجاری در جهان در نظر گرفته شد.