افزایش گردشگری بود منجر به معروف شهرهای قمار مانند Portorož، اما چه بازدید کننده ترین Enchants، دره ها، غارها و دریاچه های کشور است به پیشنهاد.

بند د پرائیا Ca مارینا و Armação هستند دو ساحل معروف در این منطقه در میان بسیاری دیگر از قبیل پرائیا Ca Arrifana داس پرائیا Pescadores حدود پرائیا ilea د Tavira و پرائیا انجام Val. جمهوری دومینیکن، کارائیب جزایر کارائیب نهایت سعادتمند است که آن را به مقصد مناطق استوایی می آید. پرائیا Ca لیز جذب تعداد قابل توجهی از گردشگران از اروپا عمدتا از جزایر بریتانیا، ایرلند، فرانسه و آلمان، که اینجا به حمام افتاب گرفتن در نور آفتاب با شکوه و لذت بردن از طعم های محلی. تعطیلات بهترین راه برای تقویت روابط خود را با دوستان و خانواده است. علاوه بر همه این فعالیت های عمل بسته بندی شده، فلوریدا گیاهان و جانوران گرمسیری است خوب شما را در هر نقطه در جهان دریافت کنید. شما می خواهید به انجام برخی از بهترین خرید در جهان همفکر, است اما نه در کلون. پارک پر از گونه های نادر و عجیب و غریب حیوانات و گیاهان است.

فیل جوان مرد استرالیایی در ساحل مای خاو در سواحل شمال غرب Phukets هفته گذشته را در استراحتگاه و پنج ستاره در منطقه حمله می کردند. هیچ حافظ حصار یا علامت هشدار دهنده است، دوست قربانی صبح سیدنی هرالد گفت. به نظر می رسد زن فیل ناگهان یون چان, 62, هل دادن او را به زمین و تلاش برای گام بر او روشن است. چان از حومه سیدنی Newington، در پوکت برای عروسی خانواده بود. او چند دنده دچار شکستگی و آسیب نخاعی و کلیه که نیاز به عمل جراحی. پزشکان در طب مراقبت های ویژه بیمارستان بین المللی بانکوک پوکت گزارش ترتیبات انتقال او به سیدنی توسط آمبولانس هوایی هزینه بسیار زیاد ساخت. گزارش گفت: بیمه مسافرتی Chans به دلیل بیماری از پزشکی رد شده است. خانواده اش با صدور بیانیه ای هشدار دهنده در مورد خطرات ناشی از تعامل با حیوانات وحشی فیل جوان از جمله کاغذ گفت مسافرت استرالیایی. برخی از گردشگران (هر چند نه چان به نظر می رسد) رفتن به ارتباط برقرار کردن با حیوانات. به دلیل خطرات، و گاهی اوقات ظلم به حیوانات درگیر، چندین شرکت مسافرتی از جمله بی باک استرالیا حاضر به فیل سواری و یا treks کتاب برای مشتریان خود. مشاورین ماه گذشته اعلام کرد آن را جلوگیری از فروش بلیط به جاذبه های که در آن گردشگران تماس با حیوانات وحشی مانند فیل سواری ببر selfies آمده و برگزاری لاک پشت های دریایی.

Http://www.eglobaltravelmedia.com.au/nasty-twist-after-phuket-elephant-attacks-aussie/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

در مجموع مالدیو مقصد ماه عسل کامل است. ✤ حدود 40 میلیون نفر لا وگاس هر سال بازدید; 39,727,022 مردم به وگاس لا سال گذشته بود. ✤ 11 درصد گردشگران کمتر از 21 سال سن دارد; سن متوسط گردشگران 45 است. ✤ اگر تمام لوله نئون در وگاس لا صاف شد به آن فاصله حدود 15000 مایل را پوشش خواهد بود. ✤ از فضای لا وگاس را به عنوان یکی از درخشان ترین شهرستانها در زمین ظاهر می شود. ✤ صرف زمان متوسط گردشگران در شهر شب 3.3 است. ✤ ثبت معروف "خوش آمدید به وگاس لا' توسط بتی ویلیس در مه 1959 ساخته شده است. ✤ گاوچران نئون غول پیکر در خیابان فریمونت معروف به وگاس ویک نیز در سال 1959 ساخته شد. متوسط درجه حرارت در طول روز بین 20-30 درجه سانتیگراد است. بله، آن را تا duh! واقع در مرز کالیفرنیا و نوادا، این مقصد توریستی است خانه را به تعداد اسکی و تابستان فعالیت در فضای باز. افزایش گردشگری به معروف شهرهای قمار مانند Portorož اما چه enchants بازدید کننده بیشتر شود، دره ها، غارها و دریاچه های کشور ارائه کرده است. در این شهر ساختمانهای سبک هلندی کیپ هستند چشم به صورت چاپگر. سفر قطار به Jungfraujoch تجربه باور نکردنی بیش از حد است.