© 2016 مشاورین Llb کلیه حقوق محفوظ است.

مالیات، هزینه ها برای محتوای معاملات شامل نمی شود. هیچ خرید ضروری است. • ورود به دوره در تاریخ 18 اكتبر تا سال 2016 12:01 صبح به وقت شرق آغاز می شود و به پایان می رسد در 20 نوامبر تا سال 2016 11:59 بعد از ظهر EST. • "کتاب اقامت برنده دور شو" است باز به ساکنان قانونی آمریکا و بریتانیا است که 18 سال سن یا بالاتر. • A رسم تصادفی در و یا در مورد 22 نوامبر سال 2016 توسط مدیر سایت از تمام ورودی واجد شرایط در طی دوره ورودی انجام خواهد شد. • برندگان 9 دسامبر سال 2016 مطلع خواهند شد. با مهمان نوازی تایلندی شناخته هتل و یا متوسل شدن به طور کامل بخشی از خود را تجربه تعطیلات خواهد شد. سنترا بزرگ غرب شن تفریحگاه & ویلا پوکت 65 صدای گاو 4، مای خان Soi 4، پوکت, تایلند 83110 تنظیمات فوق العاده ساحل جلو, سخاوتمندانه به اندازه زندگی و مناطقی که حس حفظ حریم خصوصی برای همه افسانه ای سرگرم کننده بازی آب پارک و هشت رستوران ها و بارها.   رنسانس پوکت توچال & آبگرم رتبه متوسط 4.75 دارد و ماریوت در پوکت ساحل باشگاه رتبه 4.71 دارد. اگر اخطار پیشرفته بسیار 4 ستاره Mandarava توچال و آبگرم هارون ساحل مورد علاقه در میان مسافران آخرین لحظه نگاهی و برجسته مهمان متوسط امتیاز 4.67 از 5 بر اساس در 51 نظرات خوش آمدید. این رایگان با اشتراک در خبرنامه ما شما می توانید. خوان آبگرم برای کمک به شما کشف قناعت کل در طول اقامت خود اختصاص یافته است.

تنظیم تایوان معیار حقوق همجنسگرایان در آسیا، تایوان بیل برابری ازدواج تحت بررسی دولت است و تحمل در مدارس را می آموزد. این نگرش مترقی همراه با مناظر کوهستانی و گرمسیری خرید در سطح جهانی و هتل ها، تایوان به یکی از مقصدهای تعطیلات همجنسگرایان Asias بالا می کند. شهر سرمایه countrys, تایپه, خانه برای Asias بزرگترین جشن غرور سالانه، وقوع در 29 اکتبر سال 2016 و است که در آن عمل بیشتر پر جنب و جوش است. خارج از شهر گی زیست سواحل متعدد و چشمه های آب گرم برای کسانی که دنبال به استراحت هستند. جدا از تایپه, دیگر نقاط همجنسگرایان کائوسیونگ تیچون و Tainan شامل. سنگاپور با gleaming آسمان خراش ها و برخی از جهان ترین برش لبه کسب و کار و مهمان نوازی, Singapores نگرش به شیوه زندگی همجنسگرایان به آن تصویر مدرن است که ابتلا به. اغلب آدرس همجنسگرایان تم تئاتر و هنر و از آنجا که دولت اتخاذ موضع زنده زنده و اجازه دهید، سنگاپور قادر به نشان دادن رنگ رنگین کمان آن بیشتر روشن شده است. در ماه اوت، سنگاپور میزبان افتخار جشنواره، خشم، جشن ماهه فعالیت های عجیب و غریب و فرهنگ است که از سال 2005 اجرا شده است. در ماه ژوئن، سنگاپور رتبهٔ در بالن گرم صورتی برای خود همجنسگرایان حق تجمع در نقطه صورتی decked می شود.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/10/prweb13780673.htm

These.otels اوقات فراغت شما به دنبال داشته باشد. پیدا کردن محل اقامت مناسب برای شما با کلیک کردن بر روی نقشه ما تعاملی و کاوش پوکت هتل و مقصد باید. دستی به ماساژ kt 7 و رستوران ها. کامپالا است به ادامه مطلب... حال چنین ادامه... نرخ دقیقه و در دسترس بودن اتاق توسط هتل های لود شده. منظره خیره کننده غروب گرمسیری و دریای آبی گرم شما را در آسیا محبوب ترین قسمت ساحل انتظار. هر کس دوست دارد داشتن فرزند اطراف در حالی که آنها را در تعطیلات هستند و آنهایی که جوان جیغ حتی وقت خود را از بین بردن می تواند. 4.5 ستاره هیلتون پوکت Arcadia توچال & آبگرم، 4 ستاره سنترا هارون رفت و آمد مکرر پوکت و Gino خانه پوکت هتل و تخت نیز پرچم به عنوان ارزش های بزرگ شده اند. © 2016 مشاورین LLB کلیه حقوق محفوظ است. ما به آنها تماس بگیرید راز معاملات و آنها تنها برای مدت زمان محدود گذشته.